U 19 - V předposledním podzimním vystoupení vydřela 3 body nad hosty z Vyškova

06.11.2017 | Jiří Pabousek, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodPo vyrovnaném 1. poločase předvedli domácí ve 2. poločase pohlednou ofenzívní hru a zaslouženě zvítězili.

Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod: Březina – Franc, Karlík, Cakl, Kučírek – Žáček, Pabousek, Vídenský (48. Peca), Chalupa – Král (58. Chlád), Apfelthaler

MFK Vyškov:

Do začátku utkání vstoupili domácí hráči lépe, ale od 15. minuty se hra vyrovnala. Největší šanci měl domácí Apfelthaler, když po špatně zahrané malé domů hostí byl sám před brankářem, ale branku minul. Jelikož i hosté mířili v několika případech vedle branky, byl výsledek dlouho bezbrankový. Až ve 37. minutě zahráli hosté rukou po akci Apfelthalera a Pabousek z proměněného pokutového kopu otevřel skóre. O 4 minuty později hosté z rychlého protiútoku vyrovnali, ale v poslední minutě 1. poločasu po akci Pabouska a Žáčka střelou do prázdné branky vrátil vedení domácím Apfelhaler.

Ve 2. poločase měli domácí hru pod kontrolou, hrálo se většinou na polovině hostí, kteří hrozili pouze z rychlých protiútoků. Při jednom z nich zastavil brankář Březina hostujícího útočníka faulem a z pokutového kopu srovnali hosté na 2:2. Domácí pohlednou kombinační hrou soupeře přehrávali, dostávali se do šancí a po bránkách Apfelthalera a Žáčka upravili skóre na 4:2. Několik dalších šancí domácí neproměnili stejně jako hostující útočník, který běžel sám na brankáře Březinu, ale ten mu šanci výborným zákrokem zmařil.

Ohlasy

"Výsledek je podložen i kvalitním výkonem a pohlednou kombinační hrou, která se hlavně ve 2. poločase musela líbit. Takže kluky opět chválíme a věříme, že i v posledním podzimním utkání ve Znojmě podají kvalitní výkon."

Trenéři: Jiří Pabousek, Oldřich Mazánek

Muži A | Sobota 11.11.2017, 14:00
FC Slovan Rosice - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"
0:1 (0:1)

Muži A | Sobota 20.01.2018, 10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FK Sparta Kutná Hora

Muži B | Neděle 29.10.2017, 14:30
TJ Sokol Leština u Světlé - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"

A + B tým - Přípravná utkání zima 2018

Havlíčkův Brod - V přípravném zimním období čeká naše muže 12 přípravných utkání, ve kterých bude trenérské trio Plíšek,...

Sportovní třídy se zúčastnily turnaje ve Spišské Nové Vsi

Spišská Nová Ves - Tak jako každý rok, tak i letos se mezinárodního turnaje zúčastnila naše mužstva kategorie U14 a U12, která se na...