U19 - Ani ve svém pátém utkání na body nedosáhla

08.09.2018 | Pavel Mazánek

Znojmo - Do 60. minuty velmi dobře odehrané utkání. První tým tabulky jsme trápili rychlými protiútoky a v zápase jsme jasně dominovali. Poté ovšem během deseti minut přišly dvě hrubky v obraně a opět jdeme ze hřiště tentokrát opravdu s nezaslouženým debaklem.

1. SC Znojmo:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Březina - Synecký, Karlík, Bouma, Jiránek (Chalupa, Peca (Král), Dočkal, Časta, Žáček, Chlád (Forman) Cakl

Na půdě prvního týmu tabulky jsme až do 60. minuty předváděli velmi kvalitní představení. Domácí si až do této chvíle nevěděli s naší hrou rady a jen dlouhými nakopávanými míči se dostávali na naši polovinu. Ovšem jeden z těchto míčů pro nás byl zničující, když po hrubé individuální chybě jednoho z našich hráčů jsme domácí posadili na koně. Po obdržené brance na 2:1 jsme se sesypali jako domeček z kareta a odjíždíme tak se zaslouženým debaklem 1:5.