A tým - Nezvládl vstup do soutěže a odvezl si z Lanžhota debakl 0:9

11.08.2019 | Jiří Pabousek, Pavel Mazánek

Lanžhot - Vstup do nového divizního ročníku naši hráči nezvládli a zejména po nepodařeném druhém poločase utkání si odvezli debakl. Domácí celek byl po celou dobu utkání lepším týmem. Hlavně ve druhém poločase hosty přehrával ve všech činnostech a zaslouženě vyhrál vysokým rozdílem 9:0.

1. kolo | Neděle 11.08.2019, 17:00 | Lanžhot

TJ Sokol Lanžhot - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"

Branky: 4x Dovhanyuk, 2x Královič, Bartoš, Bakoš, Kleiber

Žluté karty: Šenk, Krejčíř - Svoboda, Kubát

Červené karty: Nikdo

Rozhodčí: Kostelník - Poláček, Řezníček

TJ Sokol Lanžhot:

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Kubát – Štědrý, Svoboda, Vrzal, Cakl – Henek D., Peřina L., Pabousek (76. Karlík T.), Henek J. (81. Franc), Látera (64. Janovský) - Fikar

Domácí hráči byli hned od začátku utkání aktivnější, hostující hráči nebyli schopni udržet delší dobu míč na svých kopačkách. Ve dvanácté minutě vstřelili domácí první branku, když si na kolmici zahranou mezi obránce hostů naběhl útočník domácích a Kubát byl bez šance. Domácí celek byl i po vstřelené brance lepší, ale v některých pasážích se i hosté začali dostávat do hry. Ale v posledních sedmi minutách prvního poločasu po chybách hostů zvýšili domácí na 3:0.

Bohužel, hned během patnácti minut druhého poločasu přidali hráči Lanžhotu tři branky a od té doby na hřišti dominovali.

"Devět branek v hostující síti, penalta, třikrát nastřelená konstrukce a k tomu jeden neuznaný gól. Takový start sezony je pro nás až neuvěřitelný. Havlíčkův Brod nám bohužel nebyl tentokrát důstojným soupeřem, ani jednou pořádně neohrozil našeho gólmana což hovoří za vše."

Trenér: Milan Valachovič

"Soupeř, který patří podle mého názoru k favoritům soutěže, nás jednoznačně přehrál. Ale hráči neměli dopustit takový rozdíl ve skóre. Každý hráč si musí sáhnout do svědomí a hlavně začít hledat chyby u sebe."

Trenér: Jiří Pabousek

Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Tasovice

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U19 | Sobota 09.11.2019, 11:00
FC Slovan Havlíčkův Brod - TJ Tatran Kohoutovice

U17 | Sobota 09.11.2019, 13:15
FC Slovan Havlíčkův Brod - TJ Tatran Kohoutovice

U15 | Sobota 09.11.2019, 10:00
SK Líšeň - FC Slovan Havlíčkův Brod

U14 | Neděle 03.11.2019, 12:00
FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. HFK Olomouc

U 15 - Svůj poslední zápas podzimu nezvládla

Podolí - Výsledkově i herně nejhorší utkání odehrály v posledním podzimním kole starší žáci kategorie U15 na půdě domácí Líšně.

U 17 - Deklasovala Kohoutovice 11:0

Havlíčkův Brod - Poslední podzimní kolo svedlo brodské fotbalisty k souboji s týmem Kohoutovic. Domácí splnily roli...

A tým - Daroval soupeři vítězství svými chybami

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté odehráli pohledné utkání, ale jejich výkon znehodnotily triviální individuální chyby.

B tým - O 2 body přišel v posledních vteřinách utkání

U17 - Vyválčila cennou remízu v derby s Jihlavou