U19 - Navázala na svou víkendovou kanonádu a z Břeclavi si veze vítězství 8:1

Pomalejší rozjezd se závěrečným brankostrojem přinesl další vítězství

4. kolo | Středa 28.08.2019, 10:30 | Břeclav

MSK Břeclav - FC Slovan Havlíčkův Brod

1:8

0:2

Branky: 57' Souchop  - 30' Novák Vojtěch 38' Synecký Jan 50' Novák Vojtěch54' Peca Jakub  79' Synecký Jan 81' Synecký Jan   86' Šilhart Marek 88' Jiránek Petr

Žluté karty: 24' Coufal -  39' Valíček Adam

Červené karty:

Rozhodčí:  Hrubý (Novosák,Veverka)

Diváci: 35

MSK Břeclav: Ludvík - Mutina, Zrůna (65' Radakovič), Kolařík, Ciprys - Nešpor, Hanák, Souchop (80' Netopil D.), Štěpanovský - Coufal, Netopil S. (56' Kováčik)

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář Daniel - Valíček Adam (86' Málek David), Chlád Miroslav, Bouma Lukáš, Peca Jakub - Časta Ondřej (67' Jiránek Petr), Dočkal Lukáš - Kubát Pavel (82' Blažej Roman), Synecký Jan, Novák Vojtěch - Šilhart Marek (86' Ešner Pavel)

Středeční vložené kolo se odehrálo za horkého letního počasí a vysoké tempo nemělo. Domácí oslabená sestava vzdorovala první poločas a ve druhém již hostující tým přidal branky, zlepšil kombinaci.
V první půli utkání se brodští dorostenci snažili hru ovládnout, ale scházela jim přesnost v kombinaci, moment překvapení a také dostatečný pohyb. Ke dvěma změnám skóre nakonec došlo. To se do úniku dostal Vojta Novák a zakončil přesně a po rohu Marka Šilharta zvyšoval hlavou Jan Synecký.

Ve druhé části hry se opticky hra hostí zlepšila a narůstalo i skóre. Velmi agilní byl hlavně Jan Synecký (na snímku), aktivně se pohyboval a rozdával míče spoluhráčům nebo sám úspěšně zakončoval. Za stavu 0:4 zaznamenali čestný úspěch po zdařilém kontru také domácí.
Zrodila se tak vysoká a zasloužená výhra hostujícího mužstva.

Ohlasy

Trenér Josef Soural:

"Vysoké skóre opět předčilo náš výkon. Podobné problémy jako v minulém utkání nás provázely i v tom dnešním. Aktivnější pohyb ještě lze trochu omluvit vzhledem k počasí, ale přesnost a nápaditost kombinace nikoliv. S tím nejsme pořád s kolegou spokojeni. Chci pochválit Honzu Syneckého za aktivitu a chuť s jakou k utkání přistoupil. Byl téměř u všeho. A výkon korunoval hattrickem."