B tým - Vyhrál v Rozsochatci a připsal si tak cennou výhru

30.08.2019 | Pavel Pavlík, Pavel Mazánek

Rozsochatec Po rozpačitém začátku jsme utkání zlomili 3 brankami v druhé půli během 15 minut.

4. kolo | Sobota 31.08.2019, 16:00 | Rozsochatec

Tělovýchovná jednota Sokol Rozsochatec - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"

Tělovýchovná jednota Sokol Rozsochatec:

FC Slovan Havlíčkův Brod "B": Kandr – Hloušek (46´Jirák), Pártl, Nápravník, Báča – Král (46´Chalupa), Tuhý, Janovský (76´ Čapek), Henek (59´ Hascear), Peřina – Nedvěd (87´Karlík P.)

Páteční zápas v Rozsochatci byl netrpělivě očekáván z obou stran zúčastněných. Slovan začal ve vlažném tempu a místy až profesorsky, ale na domácí tato taktika neplatila. Postupem času se do naší hry vloudil velký počet nepřesných přihrávek a tím jsme nabízeli domácím lehký zisk míčů a možnosti nečekaných brejků. Zhruba po 25 minutách jsme hru vrátily do normálních kolejí, ale domácí branku jsme nebezpečně neohrozili. Vyjímkou byl domluvený signál při rohovém kopu, kdy Tuhý krásně zakončil nahrávku na vápno. Technickou střelou překonal domácího gólmana, ale míč se odrazil od břevna před čáru. Do poločasu bylo pár nadějných situací, avšak bez finálního zakončení.

V druhém poločase jsme navázali na zlepšený výkon z konce první půle a odměna se dostavila. Peřina si od levé lajny navedl míč přes dva bránící hráče domácích před vápno a zhruba z 22 metrů trefil mimo dosah gólmana. Po této brance náš tlak ještě zesílil a v 71 minutě na 0:2 zvýšil Pártl z pokutového kopu. Poslední naši branku vstřelil velmi dobře hrající Chalupa, když z náběhu z druhé vlny zkušeně uklidil zpětnou přihrávku z pravé strany. V úplném závěru domácí korigovali stav, když dotlačili míč do branky po naší nedůslednosti před vlastní svatyní.

Ohlasy

"Přes hodně vlažný začátek jsme si pro 3 body došli především zlepšenou  hrou v druhé půli. Znatelný zlom nastal po nádherné Peřinově brance, která donutila domácí k aktivitě a uvolnila trochu jejich zadní obranné řady."

Trenéři: Souček F., Pavlík P.

Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15