B tým - V městském derby porazil Mírovku 4:2

28.10.2019 | František Souček, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Městské derby nabídlo pohledné a důrazné utkání, které do vítězného konce dotáhla havlíčkobrodská juniorka.

12. kolo | Neděle 27.10.2019, 14:30 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod "B" - TJ SOKOL MÍROVKA, z.s.

4:2

2:1

Branky: Král, Šilhart, Žáček 2x - Rásl, Dvořák (p)

Žluté karty: Král, Pátl, Pazderka, Látera - Rásl, Martínek, Lacina, Semrád

Diváci: 120

FC Slovan Havlíčkův Brod "B": Adamec, Báča, Pártl, Janovský, Pazderka, Král, (59. Žáček) Chalupa, (72. Peca), Šilhart (46. Kubát), Henek, (78. Nápravník), Látera(82. Jirák), Nedvěd

TJ SOKOL MÍROVKA, z.s.:

Na Losích se hrálo pravé derby. Naši hráči hráli důrazně a to moc hostům nehrálo do not. Hosté působili zkušenějším dojmem, ale náš mladý tým se svou bojovností a kombinační hrou hostům zcela vyrovnal. Do 28. minuty jsme dali dvě branky po chybách v obraně hostů. Po naší druhé brance hosté přidali na důrazu před Adamcem a zaslouženě vstřelili branku po rohovém kopu. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1

Do druhé půle jsme nevstoupili dobře. Hosté po sporné penaltě vyrovnali 52. minutě na 2:2. I po tomto vyrovnání se Na Losích hrál pohledný důrazný zápas. Naše hra se oživila střídáním mladých hráčů. Po dobrých kombinacích jsme mezi 70. až 82. minutou rozhodli zápas, když jsme zásluhou střídajícího Žáčka vstřelili dvě branky.

Ohlasy

"Chválíme celý tým za předvedenou hru a odmakané utkání".

Trenéři: Souček, Pavlík

Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Tasovice
3:5 (2:3)

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"
2:2 (1:2)

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U 15 - Svůj poslední zápas podzimu nezvládla

Podolí - Výsledkově i herně nejhorší utkání odehrály v posledním podzimním kole starší žáci kategorie U15 na půdě domácí Líšně.

U 17 - Deklasovala Kohoutovice 11:0

Havlíčkův Brod - Poslední podzimní kolo svedlo brodské fotbalisty k souboji s týmem Kohoutovic. Domácí splnily roli...

A tým - Daroval soupeři vítězství svými chybami

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté odehráli pohledné utkání, ale jejich výkon znehodnotily triviální individuální chyby.