U 17 - Deklasovala Kohoutovice 11:0

12.11.2019 | Josef Fikar, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodPoslední podzimní kolo svedlo brodské fotbalisty k souboji s týmem Kohoutovic. Domácí splnily roli favorita a zvítězili 11 : 0.

Diváci: 30

FC Slovan Havlíčkův Brod: Novák – Delín (75. Prokop), Polák, Piskač, Gruber (70. Hroch) – Rázl A., Sikora (54. Pecen), Svoboda, Víšek (78. Rázl M.), Bruna – Schläfer (54. Vaníček)

TJ Tatran Kohoutovice:

Po úvodní brance Sikory ve 4. minutě měli domácí hluchou pasáž, kdy nehráli podle tradičních not a nedokázali se prosadit. Vysvobozením byla kvalitní hra po pravém křídle, poté nastoupalo skóre na poločasových 5 : 0.

Druhý poločas přidali domácí další branky a výsledkem bylo vysoké vítězství. Nutno podotknout že soupeř hrál s mladšími hráči. (2 x 2006, 2x 2005)

Ohlasy

"Dnešním vítězstvím jsme zakončili úspěšné tažení podzimem. Výsledkem je 4. příčka divizní tabulky, což je pro nás velké překvapení. Úspěch této party by měl být hnacím motorem do další práce, hlavně v zimní přípravě na jarní odvety."

Trenéři: Fikar a Ešner

Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Tasovice
3:5 (2:3)

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"
2:2 (1:2)

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U 15 - Svůj poslední zápas podzimu nezvládla

Podolí - Výsledkově i herně nejhorší utkání odehrály v posledním podzimním kole starší žáci kategorie U15 na půdě domácí Líšně.

A tým - Daroval soupeři vítězství svými chybami

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté odehráli pohledné utkání, ale jejich výkon znehodnotily triviální individuální chyby.

B tým - O 2 body přišel v posledních vteřinách utkání

Nový Rychnov - Zápas provázela celo podzimní bolest havlíčkobrodského týmu a tou jsou začátky utkání, ve kterých nejsou hráči...