U15 - Nepodala dobrý výkon a prohrála 4:5

21.10.2019 | Martin Turek, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Velmi těžký soupeř dorazil Na Losy a od první minuty to předváděl. Havlíčkobrodským klukům se bohužel zápas nevyvedl a prohráli 4:5.

10. kolo | Sobota 19.10.2019, 13:15 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - SK Fotbalová škola Třebíč

Branky: 52. Průša, 56. Kokeš, 66. Kandr, 70. Strapek – 6. Janoušek, 23. a 78. Ruta, 32. Matoušek, 50. Vostal

FC Slovan Havlíčkův Brod: Panský – Veselý, Sláma, Šenk, Průša – Mach, Bárta (60. Strapek), Dočkal (c), Merunka (65. Veselský) – Kokeš, Kandr

SK Fotbalová škola Třebíč:

Už v 6. minutě jsme prohrávali 1:0, když se hosté prosadili po dorážce z malého vápna. Ve 23. se prosadili opět hosté po křídelní akci. V tuto chvíli jsme vůbec nepřipomínali tým z minulého týdne. A aby toho nebylo málo, ve 32. minutě si našel odražený míč na vápně Matoušek a pěknou střelou zvýšil na 3:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a s výsledek otočit, jenže jsme v 50. minutě Třebíč podnikla protiútok a zvýšila na 4:0. Po tomto gólu jsme se rozhodli zariskovat a vysunuli stopera Slámu do útoku a v obraně jsme hráli na tři obránce. Tento tah se nám vyplatil a v 70. minutě bylo srovnáno. Nejprve se trefil Průša z trestného kopu, druhý gól přidal Kokeš, který dotáhl svou individuální akci. Při našem třetím gólu využil Kandr zaváhání brankáře Třebíče a na 4:4 srovnal Strapek po pěkné přihrávce Dočkala. V tento moment jsme byli na koni a chtěli soupeře dorazit, proto jsme stále pokračovali ve hře na tři obránce. Risk se nám nevyplatil, v 78. minutě jsme ztratili míč před vápnem soupeře, a ten si z protiútoku vzal vedení zpět. V poslední minutě se ještě do velké šance dostal Mach, bohužel ze slibné pozice netrefil ani branku.

"Dnes to bylo z naší strany příšerné utkání. V jednu chvíli jsme si nebyli schopni vyměnit dvě přihrávky. Byla tam spousta nepřesností. Nebyli jsme důrazní, nechávali soupeři příliš mnoho prostoru a vůbec jsme nestíhali. Hráči si musí uvědomit, že fotbal je i o podstupování osobních soubojů, důrazu a nasazení. Bohužel bez toho se dnešní fotbal hrát nedá. Ve druhém poločase jsme se dokázali zvednout aspoň v tom důrazu a nasazení. To nám přineslo vyrovnání. Jinak jsem ale ze zápasu celkově zklamaný. Z naší strany to nebylo vůbec o fotbale, který chceme hrát. I když jsme vyrovnali, hra byla chaotická a spíše na náhodu. Ani to že kluci ukázali charakter a dokázali skóre zápasu srovnat, mě dojem z utkání nezlepšuje."

Trenéři: Martin Turek, Oldřich Mazánek

Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Tasovice

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U19 | Sobota 09.11.2019, 11:00
FC Slovan Havlíčkův Brod - TJ Tatran Kohoutovice

U17 | Sobota 09.11.2019, 13:15
FC Slovan Havlíčkův Brod - TJ Tatran Kohoutovice

U15 | Sobota 09.11.2019, 10:00
SK Líšeň - FC Slovan Havlíčkův Brod

U14 | Neděle 03.11.2019, 12:00
FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. HFK Olomouc

U 15 - Svůj poslední zápas podzimu nezvládla

Podolí - Výsledkově i herně nejhorší utkání odehrály v posledním podzimním kole starší žáci kategorie U15 na půdě domácí Líšně.

U 17 - Deklasovala Kohoutovice 11:0

Havlíčkův Brod - Poslední podzimní kolo svedlo brodské fotbalisty k souboji s týmem Kohoutovic. Domácí splnily roli...

A tým - Daroval soupeři vítězství svými chybami

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté odehráli pohledné utkání, ale jejich výkon znehodnotily triviální individuální chyby.

B tým - O 2 body přišel v posledních vteřinách utkání

U17 - Vyválčila cennou remízu v derby s Jihlavou