Čtvrtý přípravný zápas vítězný

21.06.2020 | Josef Soural

V posledním přípravném utkání porazili fotbalisti FCS lídra krajského přeboru FK Pelhřimov.

Sobota 20.06.2020, 17:00 | UMT Na Losích

FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FK Pelhřimov

Branky: Kučera, Žila, Novák, Němec

Žluté karty:

Červené karty:

Rozhodčí: Niederle

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Kubát (46' Zelenka) - Štědrý (60' Novák), Turek, Dočkal (46' Hloušek), Peca (60' Karlík T.) - J. Henek (46' D. Henek), Peřina (46' Pabousek) - Cakl, Kučera (60' Časta), Fikar (60' Karlík P.) - Žila (60' Němec)

FK Pelhřimov:

Poslední a nejkvalitnější utkání přípravy sehráli brodští fotbalisté na umělé trávě na domácí půdě. Střetli se s vedoucím týmem KP Vysočina a hrálo se rychlé, důrazné utkání. Hlavně v první půli. Domácí šli do vedení 2:0, ale chybnou rozehrávkou dovolili hostům snížit na 2:1. Začátek druhé půle patřil pelhřimovským. Nakonec skóre zaslouženě srovnali a ještě nedali penaltu. Poslední slovo měli nakonec domácí a dvěma brankami strhli vítězství na svoji stranu.

Trenér Josef Soural: "Přes nepřízeň počasí jsem velice rád, že jsme se rychle domluvili na změně hřiště a zápas nakonec odehráli na umělce. Pro nás to byl v podstatě vrchol této části přípravy a myslím si, že i herní úroveň gradovala v tomto utkání. Byl jsem spokojený se stoupajícím trendem hry. Už jsme byli rychlejší a pokročili jsme o kousek i v organizaci hry. Z tohoto pohledu jsem spokojený a zápas plně splnil to co jsme čekali. Pelhřimov nás prověřil. Čeká nás spousta práce, ale posouváme se."

Muži A | Neděle 12.07.2020, 10:30
TJ Sapeli Polná - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"

Muži A | Sobota 18.07.2020, 10:00
FK Čáslav - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"

Muži A | Sobota 25.07.2020, 17:00
FK Sparta Kutná Hora - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"

Muži B | Neděle 19.07.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "B" - TJ Dálnice Speřice

Muži B | Neděle 26.07.2020, 17:00
Fotbal Hlízov, z.s. - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"

Příprava mužů je u konce

Čtvrtek 25. 6. 2020 je posledním dnem první části přípravy na sezónu 2020/2021.

Ve třetím přípravném utkání vyhráli muži FCS 4:1 v Chotěboři

Chotěboř - Sobota 13. června byl termín dalšího přípravného utkání týmu mužů FCS. Tentokrát se osmnáctka hráčů představila v...

Druhé přípravné utkání v Ledči

V nedaleké Ledči se havlíčkobrodští střetli s týmem domácích fotbalistů, zvítězili těsně 1:0.

První utkání mužů Na Losích

Náborový den FCS

FCS hlásí první příchody

Jarní kemp se přehoupl do svého druhého týdne